ČIŠTĚNÍ DPF FILTRŮ EURO6 U AUTOBUSŮ, NÁKLADNÍCH VOZIDEL A STAVEBNÍCH STROJŮTento typ DPF filtru byl v Evropě zaveden relativně nedávno s příchodem emisní normy EURO 6, na rozdíl od USA kde je používají již od začátku roku 2000.
Filtr DPF emisní normy Euro 6 se vyznačuje tím, že jeho keramické jádro je zcela odkryté z obou stran, to umožňuje poměrně snadnou kontrolu případného poškození od strany motoru i výfuku.

Na rozdíl od americké verze, mají ocelová pouzdra evropských filtrů DPF emisní normy EURO 6 nepravidelné hrany, ocelové svorky, různé příruby, nebo kovové rukojeti, což znesnadňuje upnutí ke standartním adaptérům při čištění. 

  příklady DPF EURO6 příruby, svorky, uchycení - DPF čištění dpf_dpfholice  

Jaké komlikace jsou spojeny s čištěním DPF flitrů EURO 6?Velkým problémem při klasickém upnutí je proud kapaliny během čištění, který není rovnoměrný a nepůsobí stejnou silou po celé délce a průřezu částicového filtru. V důsledku toho nejsou vnější bloky filtru umístěné u okraje DPF filtru tak důkladně vyčištěny jako vnitřní část filtru, kde pracovní kapalina prochází s největší silou.

příklady filtru pevných částic EURO6 - DPF čištění dpf_dpfholice
 

Máme efektivní řešení! - Adaptér na DPF filtry EURO 6


Všechny tyto problémy řeší námi používaný inovativní EURO 6 adaptér. Speciální konstrukce umožňuje dokonalé utěsnění DPF filtru při kterém nemůže dojít ke znečištění výfukové části nebo poškození filtru a zároveň zachovat třífázový postup nutný k úplnému a rovnoměrnému vyčištění. Další výhodou je rovnoměrné sušení které zaručuje že zákazník bude montovat filtr 100% suchý což je nutné pro jeho správnou funkci.


Adaptér uchycení filtru EURO6 DPF dpfholice
AKČNÍ NABÍDKA ČERVEN 2023 CHAMPION, SKV, KYB, NRF AUTOROZVODY
VYHODNA DOPRAVA PPL CENA AUTOROZVODY
NOVÝ DOPRAVCE 123KURYR AUTOROZVODY
ČIŠTĚNÍ DPF! BEZ MECHANICKÉHO ZÁSAHU, ŠETRNĚ, EKOLOGICKY! DPFHOLICE