Hlavní stránka historie vyhledavani
   

Používání historie hledání – užitečná funkce e-shopu!

Stává se vám, že často vyhledáváte díly na stejné vozidlo? Vadí vám neustále procházet „naklikáním“ výběr vozidla = Značka vozu, Model a ročník, Motorizace..

Pokud často hledáte náhradní díly pro jedno vozidlo, nebo více často se opakujících vozů, nebo jste prostě a jednoduše při předchozí objednávce na nějaký díl zapomněli a potřebujete rychle najít poslední hledané vozidlo, využijte funkci e-shopu HISTORIE HLEDÁNÍ!
 

Jak historie hledání funguje?


Náš e-shop si pod vašim přihlášením pamatuje a uchovává veškeré informace o vámi vyhledávaných vozidlech. Ale nejenom to! Uchovává pro vás i výsledky vyhledávání na základě hledaného textu, nebo hledaných kódů. Tímto vám dává možnost se k výsledkům hledání jednoduše a kdykoli vrátit! 
 

Jak používat historii hledání?


Historii hledání naleznete v pravém dolním rohu okna vyhledávání (pod ikonou lupy). 
 

Historie hledání autorozvody

Kliknutím na odkaz HISTORIE HLEDÁNÍ se vám zobrazí okno, ve kterém naleznete vždy poslední 4 vyhledávané výsledky, a to v sekcích hledání podle kódu, hledání podle vozidla a hledání podle libovolného textu. 
Výsledky hledání jsou řazeny podle data a času hledání = poslední vyhledávané jsou vždy nahoře. Pokud potřebujete zobrazit kompletní historii hledání, nebo potřebujete starší výsledek hledání, klikněte v okně dole na tlačítko ZOBRAZIT VŠE.

Historie hledání autorozvody náhled

Po kliknutí na ZOBRAZIT VŠE se vám otevře kompletní historie hledání. V tomto okně můžete jednoduše přepínat v jednotlivých záložkách, kde naleznete vámi vyhledávané kódy, vyhledávaný text a hledaná vozidla. 
Kliknete-li tedy například na záložku VOZIDLO, vidíte zde veškerá vyhledávaná vozidla včetně data a času, kdy díly pro dané vozidlo vyhledávali.
Zde již stačí kliknout na konkrétní vozidlo na pro které chcete vyhledávat další díly a budete ihned přesměrování na stránku pro výběr skupiny náhradních dílů pro zvolené vozidlo. 
 

Historie hledání autorozvody vše


 
AKČNÍ NABÍDKA NA MĚSÍC PROSINEC - ABS, FTE, FEBI, SKV GERMANY akce autorozvody
OMEZENÍ DOPRAVY 123 KURÝR AUTOROZVODY
VYHODNA DOPRAVA PPL CENA AUTOROZVODY
ČIŠTĚNÍ DPF! BEZ MECHANICKÉHO ZÁSAHU, ŠETRNĚ, EKOLOGICKY! DPFHOLICE