Země původu: Velká Británie
Rok založení: 1955
Web: http://www.hiflofiltro.com/
Nabízený sortiment: Hiflofiltro

 

Hiflofiltro | Specialista na filtry do motorek

Hiflofiltro je výrobce prémiových filtrů pro motorky, skútry a čtyřkolky, které dodává jak do prvovýroby, tak na trh s náhradními díly. V nabídce jsou filtry olejové i vzduchové, které dosahují vysoké kvality podtržené dlouhou životností. Společnost Hiflofiltro rovněž získala jako první na světě schválení TÜV, což je prestižní německé ocenění za kvalitu. Pro výrobu jsou vždy využívány kvalitní materiály od specializovaných firem, což zajišťuje vysoký standard bez náhražek. Mezi hlavní zákazníky, kteří využívají filtry Hiflofiltro už v prvovýrobě, patří například Honda, Yamaha, Kawasaki nebo Polaris.

Olejové filtry Hiflofiltro do motorek

Olejové filtry Hiflofiltro do motorek jsou vyráběny dle přísných standardů, a každý kus podléhá důkladnému 16násobnému testování, než je vypuštěn do světa. Nabídka filtrů je poměrně pestrá, Hiflofiltro je vyrábí pro "běžné" i závodní motorky, motocross, čtyřkolky atd. Vždy odpovídají přesným specifikacím výrobce pro daný model, což zajišťuje 100% kompatibilitu náhradního olejového filtru, který je měněn za originální. Pro nejvýkonnější stroje je pak určena řada RC, která zajišťuje perfektní filtraci i při extrémních zátěžích. Třívrstvá média zachytí i velmi malé částice, tělo filtru je dostatečně odolné i pro vysoké tlaky, těsnění zajišťuje pojistný ventil potažený vlákny nebo gumou.

HifloFiltro olejové filtry

Vzduchové filtry Hiflofiltro do motorek

Vzduchové filtry Hiflofiltro do motorek rovněž splňují nejvyšší nároky výrobců i samotných zákazníků, což z nich dělá častou volbu mnohých motoristů. Vždy jsou vyráběny v OE kvalitě a přesně na míru, čímž zajistí perfektní filtraci stejně jako originální díl. Pro některé závodní motorky nabízí Hiflofiltro speciální pěnové vzduchové filtry, které zajišťují optimální průtok vzduchu a zvyšují výkon motoru. Jejich obrovskou výhodou je opakovatelné použití při zachování původních vlastností. Dalším segmentem jsou potom vzduchové filtry Dual Stage vybavené dvě vrstvami speciální pěny Hiflo pro dosažení nejvyšší míry filtrace.

HifloFiltro vzduchové filtry

Kvalitní materiály a důkladná kontrola filtrů Hiflofiltro

K výrobě filtrů Hiflofiltro je využíváno těch nejlepších materiálů od světových specialistů. Například ocel dodávají japonská firmy Toyota Tsusho a NKK Japan, lepidlo německý Henkel, speciální filtrační papír zase finský Ahlstrom, americký Hollingsworth & Vose nebo japonský Awa Paper. Celá výroba probíhá za asistence robotů a každý produkt je průběžně 16krát testován. Kvalitní filtry do motorek a čtyřkolek dodává Hiflofiltro už od roku 1955.

HifloFiltro filtryMáte zájem o sortiment značky Hiflofiltro? Můžete ho nalézt pomocí hledácího pole na našem e-shopu.

Autor článku
Jaroslav Peremský
Jsem manažer prodeje a marketingu s mnohaletou praxí v různých firmách a odvětvích. V roce 2016 jsem se rozhodl plně zaměřit svoji pozornost na automobilový průmysl a prodej autodílů. Využil jsem svých zkušeností, které jsem spojil se svými zájmy a koníčky. Mým cílem je posunout laťku v oblasti prodeje autodílů na vyšší úroveň. V praxi jsem více jak 7 let a své nově nabyté znalosti v oblasti prodeje autodílů a spotřebního zboží pro auto-moto mohu díky blogu publikovat a sdílet s Vámi.
AKČNÍ NABÍDKA NA MĚSÍC PROSINEC - ABS, FTE, FEBI, SKV GERMANY akce autorozvody
OMEZENÍ DOPRAVY 123 KURÝR AUTOROZVODY
VYHODNA DOPRAVA PPL CENA AUTOROZVODY
ČIŠTĚNÍ DPF! BEZ MECHANICKÉHO ZÁSAHU, ŠETRNĚ, EKOLOGICKY! DPFHOLICE