Hlavní stránka Služba opravy, repasování a testování

Služba opravy, repasování a testování


Služba opravy, repasování a testování

 

Motor Vašeho vozu se skládá z mnoha součástí. Některé z nich jsou jednodušší a jiné zase hodně důmyslné a složité...
Bohužel je pravdou, že čím složitější zařízení je, tím vyšší je také pořizovací cena nového dílu, když u něho dojde k defektu.
Nejen turbodmychadla, patřících právě do této skupiny náhradních dílů, které naše společnost umí repasovat nebo opravit, je v naší nabídce i další sortiment který umíme opravit, repasovat nebo testovat.

Jaké produkty lze opravovat, repasovat či testovat?

Do této skupiny patří:

 • Turbodmychadla (kompletní repase – výměna kus za kus i opravy stávajících kusů)
 • Vstřikovací ventily a vstřikovací čerpadla (s možností otestování před samotným repasováním)
 • Kardany a jejich součásti (včetně vyvážení)
 • Převodky řízení (mechanická část)
 • Čerpadla řízení (hydraulická část)
 • Kompresory klimatizace
 • Nápravy/nápravnice
 • Repasování hlav motorů
 • Čištení ultrazvukem


Jaké produkty lze testovat před vlastní opravou?
Otestovat před vlastním repasováním lze především vstřikovací ventily a vstřikovací čerpadla, kdy se fyzickým testem zjistí, zda je skutečně nutný repase, případně v jaké kondici se testovaná součástka nachází. Díky tomuto lze ušetřit nemalé prostředky.

Také u turbodmychadel umožňujeme zákazníkovi podobnou formou zvolit vhodnou/výhodnější službu. Pokud zákazník posílá konkrétní kus na opravu a oprava samotná by vycházela dráž než kompletní repase, je možné v tento okamžik změnit objednávku z opravy stávajícího kusu na výměnu kus za kus a tedy kompletní repase se standardní zárukou 24 měsíců tak jako u nového turbodmychadla.

U ostatních případů je oprava vždy individuální a řídí se postupem viz. článek níže „Jak probíhá oprava případně testování produktů?“.

Jak probíhá oprava případně testování produktů?

 1. První krok je demontáž součástky, její očištění, a pokud je součást napuštěná kapalinou, je potřeba zabránit jejímu úniku.
 2.  Následně je zapotřebí součástku dopravit k nám. Adresa pro zaslání nebo předání zboží je AUTOROZVODY s.r.o, Hradecká 873, 534 01, Holice. Spolu se zbožím je nutné vyplnit „Formulář k příjmu zboží do opravy“, který naleznete po přihlášení ve Vašem účtu v sekci INFORMACE/KE STAŽENÍ.
 3. Další kroky již jsou na nás. Zboží si převezmeme a ještě tentýž den předáme našemu servisnímu partnerovi.
 4. Do 48 hodin kontaktujeme zákazníka s výsledkem buď testování, nebo diagnostikování závady. Zákazník již sám rozhodne na základě těchto informací, jak se dále bude se součástkou nakládat. Zda se bude dále opravovat či repasovat a má samozřejmě možnost také další manipulaci zamítnout. V takovém případě se účtuje manipulační poplatek a to pouze u turbodmychadel ve výši 1000,- .

Ceník služeb repasování dílů:Ceník repase dílů autorozvody


 
AKČNÍ NABÍDKA ZÁŘÍ, SKV, FEBI, ABS, VALEO, AUTOROZVODY
OMEZENÍ DOPRAVY 123 KURÝR AUTOROZVODY
VYHODNA DOPRAVA PPL CENA AUTOROZVODY
ČIŠTĚNÍ DPF! BEZ MECHANICKÉHO ZÁSAHU, ŠETRNĚ, EKOLOGICKY! DPFHOLICE