Země původu: Spojené státy americké
Rok založení: 1969
Web: https://www.knfilters.com/
Nabízený sortiment: K&N Filters

K&N Filters | Pratelné filtry pro osobní auta

K&N Filters je známý výrobce filtrů pro automobilový průmysl, v němž si získal jméno produkty v OE kvalitě za rozumnou cenu. Tvorba společnosti vychází z více jak 50 let zkušeností, během nichž vyvinula nespočet řešení pro staré i moderní vozy. Vedle klasických jednorázových filtrů vyrábí K&N Filters pratelné pro opakované použití, čímž šetří nejenom peněženku řidičů, ale také životní prostředí. Výrobky přitom neztrácí na výkonu a lze je používat i několik let. Nabídku K&N Filters tvoří zejména olejové a vzduchové filtry pro osobní, užitkové a nákladní automobily; ale známá jsou rovněž řešení pro tuning a závodní supersporty.

Pratelné filtry K&N s nadstandardní zárukou

Všechny vzduchové a olejové filtry K&N jsou navrženy tak, abyste po celou dobu užívání vozu nemuseli kupovat nový. S ohledem na životní prostředí i finance řidiče tvoří filtry speciální látka, která účinně filtruje velké i malé nečistoty, a zároveň si zachovává strukturu i pevnost. V případě potřeby ho potom stačí vyfoukat a vyprat, čímž mu vrátíte původní účinnost. Výrobce K&N svým produktům věří natolik, že dává na všechny záruku funkčnosti 10 let; nebo 1,6 milionu kilometrů (milion mil).

K&N FILTER - pratelné vzduchové filtry

Olejové filtry K&N Filters

Olejové filtry K&N Filters vychází z vysokotlakých vzduchových filtrů od předních výrobců, díky čemuž získávají mimořádně odolnou konstrukci. Ta umožňuje vysoký průtok oleje mj. u moderních dieselových vozů při zachování vynikající filtrace, která patří k nejúčinnějším ve své třídě. Za to se zasluhuje robustní konstrukce a správné materiály, jejichž kombinace poskytuje motoru efektivní ochranu i při častém užívání v extrémních podmínkách. Zákazníci si tak mohou na trhu s náhradními díly dopřát vysoký standard, jaký filtry K&N Filters přináší. Rozděleny jsou na dvě kvalitativní třídy – prémiové produkty Gold vhodné pro auta s vysokým výkonem – a Silver určené starším vozům nebo slabším motorům.

Olejové filtry K&N Filters Gold

Olejové filtry K&N Filters třídy Gold představují prémiové produkty, pro něž je typická kvalita na úrovni originálních dílů. Jsou určeny náročným zákazníkům a do extrémních podmínek, v nichž zajistí perfektní filtraci a dlouhou životnost. Nádoba má robustní konstrukci s dvojitým těsněním, aby snášela i vysoké tlaky v osobních, užitkových, nákladních vozech a závodních vozech. Samotné filtry L&N Filters jsou testovány proti protržení v mnohem vyšších zátěžích, než jakých je možné dosáhnout na silnici.

K&N FILTER - Olejové filtry K&N Filters Gold

Olejové filtry K&N Filters Silver

Olejové filtry K&N Filters třídy Silver jsou zajistí dostatečnou ochranu u starších i nových vozů. Na trhu s náhradními díly jsou velmi oblíbené zejména pro nízkou cenu při zachování značkové kvality. Pratelné olejové filtry jsou přitom konstruovány tak, abyste už nemuseli kupovat nový. Nádoba je uzpůsobena ke snadné manipulaci a jednoduché výměně filtru i oleje, takže celý proces hravě zvládnete doma. Silver filtry značky K&N Filters jsou vyráběny jak pro osobní, tak užitkové a nákladní vozy.

K&N FILTER - Olejové filtry K&N Filters Silver

Vzduchové filtry K&N Filters

Vzduchové filtry K&N Filters prokazatelně zvyšují výkon vozu díky vysokému průtoku vzduchu a skvělé filtraci. Tvořeny jsou 4 nebo 6vrstvým skládaným médiem, které funguje jako fyzická bariéra, a jeho záhyby jsou navrženy tak, aby nepropustily velké ani malé částice. Pro ještě vyšší účinnost je pak vzduchový filtr K&N napuštěný speciální olejem "RED 201", aby zachytával i ty nejdrobnější nečistoty. Delší životnost zase zajišťuje speciální tekutina, jejíž molekulární vazba zpevní vlákna a zabrání jejich mechanickému opotřebení. Korunkou v kvalitě je perfektně ofrézované hliníkové těsnění a konstrukce navržena pomocí nejmodernějšího softwaru.

K&N FILTER - filtr vzduchu

Pokud se s autem pohybujete v náročném prostředí nebo výhradně ve vysokých rychlostech na dálnici, vyžadují čištění po zhruba 80 000 km; při jízdě v rychlosti kolem 90 km/h vydrží téměř dvojnásobek. Omyvatelné filtry K&N jsou navrženy tak, aby vydržely po celou dobu užívání auta bez nutnosti kupovat nový. O jejich kvalitě svědčí i testování, kdy byl jeden a ten samý filtr 100krát promytý a znovu naolejovaný, a stále poskytoval mimořádně dobrou ochranu a skvělé proudění vzduchu.

Filtry a další díly K&N pro auta, lodě i průmysl

Společnost K&N zúročuje své zkušenosti a vyrábí rovněž některé související komponenty, filtry kabinové, palivové, a okrajově také vzduchové do domácnosti a kanceláře. Řadu svých produktů vytváří jak pro osobní automobily, tak pro užitkové a nákladní, závodní, těžkou techniku, průmysl a námořní plavidla. V těchto případech se jedná vždy o prémiovou kvalitu, jaká je nezbytná pro efektivní chod a vysokou účinnost.Máte zájem o sortiment značky K&N Filters? Můžete ho nalézt pomocí hledácího pole na našem e-shopu.

Autor článku
Jaroslav Peremský
Jsem manažer prodeje a marketingu s mnohaletou praxí v různých firmách a odvětvích. V roce 2016 jsem se rozhodl plně zaměřit svoji pozornost na automobilový průmysl a prodej autodílů. Využil jsem svých zkušeností, které jsem spojil se svými zájmy a koníčky. Mým cílem je posunout laťku v oblasti prodeje autodílů na vyšší úroveň. V praxi jsem více jak 7 let a své nově nabyté znalosti v oblasti prodeje autodílů a spotřebního zboží pro auto-moto mohu díky blogu publikovat a sdílet s Vámi.
AKČNÍ NABÍDKA NA MĚSÍC PROSINEC - ABS, FTE, FEBI, SKV GERMANY akce autorozvody
OMEZENÍ DOPRAVY 123 KURÝR AUTOROZVODY
VYHODNA DOPRAVA PPL CENA AUTOROZVODY
ČIŠTĚNÍ DPF! BEZ MECHANICKÉHO ZÁSAHU, ŠETRNĚ, EKOLOGICKY! DPFHOLICE